Pour rappel, vous ne devez ajouter dans cette zone que les informations strictement nécessaires au traitement de votre demande, en évitant les données considérées comme sensibles(origine raciale ou ethnique, opinions politiques, convictions religieuses, données de santé ou relatives à l’orientation sexuelle, données relatives à des infractions, condamnations…)
Jober Group collecte vos données pour traiter votre candidature à une offre d’emploi et la proposer à la structure concernée sur la base de l'intérêt légitime dans le cadre de son activité. En candidatant, vous acceptez que Jober Group traite vos données pour vous apporter une réponse. Pour plus d’informations sur la façon dont nous traitons vos données personnelles et l’exercice de vos droits, veuillez consulter notre Politique de confidentialite.

Ofertele noastre de muncă

Ne punem expertiza noastră la dispoziția dumneavoastră pentru a vă ajuta să economisiți timp în cercetarea dumneavoastră.

Neurolog
Specialități

Neurolog - Échirolles 38

Label icone

Salarié

Label icone

Échirolles 38130

Descriere

Obiect Neurolog M/F - Échirolles 38

Recrutăm un neurolog M/F pentru a se alătura unei clinici situate în Échirolles (Isère), ca parte a unui CDI full time sau part time.

Descriere
În calitate de neurolog, veți lucra în principal pe secția de spitalizare completă, îngrijind aproximativ 18 pacienți. Vi se va solicita să efectuați 1 săptămână de gardă plătită din 6.
Principalele dvs. atribuții vor fi următoarele:
- Asigurarea urmăririi pacienților și a continuității îngrijirii - Să participați la dezvoltarea și punerea în aplicare a instituției și a proiectelor medicale

. - Implicarea în includerea unității în rețelele de îngrijire

ADN-ul structurii
Situată în Échirolles, clinica oferă un mediu de lucru stimulant, cu spații de convivialitate precum o sală de odihnă, un restaurant climatizat și o bibliotecă. Pacienții beneficiază de cazare în camere single sau duble, dotate cu paturi medicale și băi adaptate. Clinica dispune de:
- 95 de paturi SSR
- 36 de paturi de neurologie cu spitalizare completă - O echipă de 8 medici (5,4 FTE) - O echipă paramedicală totalizând 75 FTE
Compensare
Pentru acest post, veți primi o remunerație în funcție de profilul și experiența dumneavoastră.

Beneficii
- Statutul de executiv
- Software HM
- Posibilitatea de a păstra un job secundar
- RTT și 30 de concedii plătite pe an pentru normă întreagă
- Beneficii pentru angajați
- Transfer de vechime de 100% - Bonusuri anuale de participare la profit și de stimulare și sistem de economii pentru angajați

Profilii căutați: Neurolog M/F cu diplomă de stat franceză, înregistrat sau înregistrabil la Conseil national de l'ordre des médecins în Franța.

Candidați din Uniunea Europeană: Jober Group, vă sprijină gratuit până când vă începeți afacerea. Un consultant vă va ajuta să învățați limba, vă va pune în legătură cu profesorii noștri parteneri și va urmări înregistrarea dumneavoastră la Consiliul Medical Francez.

Referința anunțului: 8546

Găsiți mai mult de 4.000 de oferte de locuri de muncă în domeniul sănătății pe site-ul și aplicația mobilă Jober Group. Profitați de o rețea de 1.000 de parteneri în toată Franța, de o echipă de experți în recrutare la dispoziția dumneavoastră și de un serviciu complet gratuit, cu 99% dintre candidații noștri mulțumiți.

Sunteți interesat?

Aplicați acum

⚠ Vă rugăm să completați acest câmp
⚠ Este necesar numărul de telefon
Încărcați CV-ul dvs.

En cliquant sur le bouton ci-dessus, vous acceptez la Politique de confidentialite de JoberGroup.

Trimiteți CV-ul dumneavoastră, echipa noastră îl va analiza și vă va contacta

Lasă-ne pe noi să facem cercetarea ta