Ofertele noastre de muncă

Ne punem expertiza noastră la dispoziția dumneavoastră pentru a vă ajuta să economisiți timp în cercetarea dumneavoastră.

Optician
Toulouse (31)

Jobergroup recruiter

Sunteți un recrutor și doriți să vă publicați postul vacant aici?

Trimiteți oferta dvs.

31 locuri de muncă găsite

Alte oferte sunt disponibile!

Încărcați automat următoarele oferte

Asistent manager optician - Cahors 46

Label icone

Salarié

Label icone

Cahors 46000

Descriere

Angajare Asistent Manager Optician - Cahors 46

Recrutăm un Asistent Manager Optician M/F pentru un magazin de optică în inima orașului Cahors. Vă veți alătura unei echipe experimentate și dinamice și vă veți bucura de condiții de lucru excelente, fără suprarezervare. Veți prelua o bază bună de pacienți și veți câștiga între 2.500 și 3.000 de euro brut.
Beneficiile postului:
. - Statutul de salariat cu normă întreagă
. - O echipă dinamică și prietenoasă
- Echipamente de calitate
- Full-time. - Echipamente de înaltă calitate
. - O varietate de misiuni

Localizare: Cahors 46

Scopul este, de asemenea, să vă oferim ceva de comparat, sugerându-vă alte oportunități cu normă întreagă sau cu jumătate de normă în diferite structuri din Franța care corespund criteriilor de căutare.
Atribuțiile dumneavoastră:
- Consiliați clienții în funcție de nevoile lor și asigurați-vă de satisfacția lor
. - Montarea și asamblarea în atelier
. - Efectuarea de examinări oftalmologice
. - Întocmirea dosarului administrativ al clientului
. - Efectuați facturarea și încasările și implementați plata la terți
. - Montarea de echipamente vizuale pe bază de prescripție medicală
. - Efectuarea tuturor activităților de montaj
. - Monitorizați fiecare etapă pentru a asigura un serviciu de calitate

. Beneficii sociale: Asigurare de sănătate, mutualitate, tichete de masă, cheltuieli de transport...
. Se caută profiluri: Se preferă optician BTS și/sau diplomă de optician sau experiență dovedită în acest tip de post
. Tipul contractului:Contract permanent, full time
. Contactați-ne la: 06 30 19 54 06

Sunteți interesat?

Aplicați acum

⚠ Vă rugăm să completați acest câmp
⚠ Este necesar numărul de telefon
Încărcați CV-ul dvs.

Trimiteți CV-ul dumneavoastră, echipa noastră îl va analiza și vă va contacta

Lasă-ne pe noi să facem cercetarea ta