Ofertele noastre de muncă

Ne punem expertiza noastră la dispoziția dumneavoastră pentru a vă ajuta să economisiți timp în cercetarea dumneavoastră.

Preparator de medicamente
Lyon (69)

Jobergroup recruiter

Sunteți un recrutor și doriți să vă publicați postul vacant aici?

Trimiteți oferta dvs.

33 locuri de muncă găsite

Alte oferte sunt disponibile!

Încărcați automat următoarele oferte

Preparator de medicamente - Bron 69

Label icone

Salarié

Label icone

Bron 69500

Descriere

Locuință de preparator în farmacie M/F - Bron 69

Situată ideal în Bron, în suburbia orașului Lyon, o farmacie recrutează un preparator de farmacie M/F, pentru un post cu normă întreagă, pe un contract permanent.
Făcând parte dintr-o echipă formată deja din alți 4 farmaciști (dintre care 2 asociați plus 2 asistenți), un logistician și 2 asistenți de farmacie, veți primi sarcini în funcție de experiența dumneavoastră și a colegilor dumneavoastră. Cu o formare pe cât de inovatoare, pe atât de pertinentă (e-learning, cursuri personalizate), veți putea profita la maximum de oportunitățile de a deveni operațional și de a vă asuma responsabilitățile care vă vor fi încredințate în viitor.
Veți lucra în principal cu softul Winpharma și veți primi o varietate de sarcini inovatoare în cadrul activității dumneavoastră. Fie că este vorba de gestionarea specialităților, a rețelelor sau de organizarea de evenimente de vânzare, structura este dornică să lanseze proiecte noi pentru a-și susține propunerea față de clienții săi. Spațiul de 200 m² operat de farmacie este bine amenajat pentru a se adapta la fluxul zilnic de clienți.
Aflat la doi pași de arondismentul 8 din Lyon, Bron beneficiază de o amplasare ideală, datorită apropierii de mijloacele de transport în comun (tramvai, autobuz) și de parcarea situată vizavi de farmacie. Mediul este liniștit, dar păstrează toate calitățile unui oraș mare, cu toate facilitățile la îndemână.

Pentru acest post, salariul tău va fi cuprins între 1.900 și 2.100 de euro net pe lună, cu bonusuri bazate pe obiective.

Avantajele poziției:
- Statutul de angajat permanent, cu normă întreagă

. - Responsabilități diverse
- Software Winpharma - Formare profesională prin e-learning - Linia T2 și T5 - Comitet de întreprindere mare

Localizare: Bron 69500

De asemenea, scopul este de a vă oferi un element de comparație, propunându-vă alte oportunități, cu normă întreagă sau cu fracțiune de normă, în diferite structuri din Franța, care corespund criteriilor de căutare. Găsiți mii de locuri de muncă vacante în domeniul sănătății pe site-ul nostru și pe aplicația noastră mobilă.
Profiluri căutate: Deținător al Brevetului de Préparateur en Pharmacie

Contactați-ne la : 07 87 03 34 02

Sunteți interesat?

Aplicați acum

⚠ Vă rugăm să completați acest câmp
⚠ Este necesar numărul de telefon
Încărcați CV-ul dvs.

Trimiteți CV-ul dumneavoastră, echipa noastră îl va analiza și vă va contacta

Lasă-ne pe noi să facem cercetarea ta