Ofertele noastre de muncă

Ne punem expertiza noastră la dispoziția dumneavoastră pentru a vă ajuta să economisiți timp în cercetarea dumneavoastră.

Preparator de medicamente
Nantes (44)

Jobergroup recruiter

Sunteți un recrutor și doriți să vă publicați postul vacant aici?

Trimiteți oferta dvs.

1 locuri de muncă găsite

Pregătitor de farmacii - Nantes 44 M/F

Label icone

Salarié

Label icone

Nantes 44200

Descriere

Pharmacy Preparer Job M/F - Nantes 44

Căutăm în mod activ un preparator de farmacie M/F dinamic și polivalent pentru un post de CDI cu normă întreagă în cadrul unei farmacii situate într-un centru comercial din Nantes.
Vă veți alătura unei echipe de 11 profesioniști, inclusiv 3 farmaciști, într-un mediu aglomerat, cu o medie de 500 de clienți pe zi. Rolul tău va fi crucial în gestionarea eficientă a distribuției sarcinilor, cu un volum de muncă împărțit între 50% parafarmacie, vânzări fără prescripție medicală și 50% gestionarea rețetelor.

Această farmacie oferă un mediu de lucru modern, bine echipat, cu software Winpharma pentru a vă ușura munca de zi cu zi. Apreciem angajamentul și versatilitatea și suntem deschiși atât candidaților tineri, cât și celor cu experiență. O bucătărie complet echipată este, de asemenea, disponibilă pentru pauzele de prânz. Vă rugăm să rețineți că veți lucra o săptămână de 4 zile, inclusiv fiecare a doua sâmbătă.
Situată în orașul dinamic Nantes, această farmacie oferă un mediu de lucru plăcut într-un cartier plin de viață. Vă veți bucura de viața în Nantes, cu bogăția sa culturală și activitățile de agrement, în timp ce lucrați în cadrul unei echipe prietenoase.

Pentru acest post, salariul tău va fi între 280 și 330, cu flexibilitate în funcție de profilul și experiența ta. La pachetul salarial se vor adăuga prime de Crăciun și provocări de laborator. Este posibil să puteți prelua vechimea în muncă.

Beneficii ale postului:
- Statutul de angajat permanent, cu normă întreagă

. - Software Winpharma
- Echipă de dimensiuni umane
- Atribuții variate
- Mediu dinamic
- Primă de Crăciun și provocări de laborator
- Facilități de bucătărie pentru pauze
- Instruire în cadrul companiei - Legături de transport în apropiere

Se caută profiluri: Calificarea de preparator în farmacie

Contactați-ne la : 07 87 03 34 02

Găsiți peste 4.000 de oferte de muncă în domeniul sănătății pe site-ul și aplicația mobilă Jober Group. Profitați de o rețea de 1.000 de parteneri în toată Franța, de o echipă de experți în recrutare la dispoziția dumneavoastră și de un serviciu complet gratuit, cu 99% dintre candidații noștri mulțumiți.

Sunteți interesat?

Aplicați acum

⚠ Vă rugăm să completați acest câmp
⚠ Este necesar numărul de telefon
Încărcați CV-ul dvs.

Trimiteți CV-ul dumneavoastră, echipa noastră îl va analiza și vă va contacta

Lasă-ne pe noi să facem cercetarea ta